Aktualne promocje i pakiety zabiegów w gabinecie

Z myślą o Twoim komforcie, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, dzięki którym poczujesz się wspaniale w swojej skórze!

Mikrodermabrazja w promocji warszawa!

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny z kwasem migdałowym

Stara cena

od 220

Cena w promocji

150

W pakiecie zabieg mikrodermabrazji z kwasem migdałowym lub peeling kawitacyjny wraz z kwasem migdałowym w wyjątkowej cenie!
Takiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej!


Masaż relaksacyjny warszawa

Masaż relaksacyjny twarzy i ciała 1,5 h

Stara cena

200

Cena w promocji

140

Masaż relaksacyjny pozwala zapomnieć o stresującym dniu, tygodniu czy też zregenerować siły a oferowany w naszym salonie tylko teraz w wyjątkowo niskiej cenie.
Zapraszamy na chwile wyjątkowego relaksu!


Peeling kawitacyjny warszawa sonofreza warszawa

Peeling kawitacyjny w pakiecie z sonoforezą

Stara cena

180

Cena w promocji

100

Pakiet zabiegowy - peeling kawitacyjny, który poza złuszczeniem poprawia mikrokrążenie i dotlenia skórę twarzy wraz z zabiegiem sonoforezy, która wtłacza w głębsze warstwy skóry preparaty regenerujące i nawilżające teraz tylko w cenie 100 zł.


Masaż relaksacyjny warszawa

Fale radiowe pakiet pięciu zabiegów

Stara cena

1200

Cena w promocji

800

Zabieg falami radiowymi (wraz z laserem biostymulującym) wykorzystuje efekt podgrzania tkanek poprzez elektrody, które przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej. Tylko teraz zabieg na twarz, szyje oraz dekolt w zaskakująco niskiej cenie!


*oferta ważna do: 30.12.2017
Nieaktualne promocje
Peeling kawitacyjny, sonoforeza Promocja, Sródmieście

Peeling kawitacyjny, maska nawilżająca, masaż szklanymi kulami

W pakiecie zabiegi peelingu, sonoforezy wraz z maską algową tańsze o 40 złotych! Warto wybrać pakiet i zaoszczędzić ponad 20%! Czas promocji ograniczony, więc nie zwlekaj i podaruj sobie chwile relaksu w naszym salonie!


Zabiegi na ciało warszawa cena

Promocja na wszystkie zabiegi na ciało

Pakiet zabiegów składający się z: peelingu kawitacyjnego, maski nawilżającej oraz masażu szklanymi kulami jest teraz tańszy o ponad 30%. Polaczenie tych zabiegów zwiększy skuteczność oraz spotęguje odprężenie naszej skóry po całym dniu pracy.


Dermomasaż warszawa promocja na zabieg

Dermomasaż ciała 5 + 1 gratis!

Intensywny, wyszczuplająco-modelujący masaż podciśnieniowy. Przy zakupie 5 zabiegów dermomasażu podciśnieniowego szósty zabieg GRATIS! czyli przy zakupie pakietu zyskujesz ponad 20%.


top